אודותינו

אודותינו

להכיר את הערך מקרוב

חברת xValue הוקמה במטרה למנף ניסיון  ויידע נצבר של שנים, בארגונים מהגדולים במשק, לקחת חלק פעיל בתהליכי ההשבחה של חברות עסקיות בינוניות וגדולות ולהביא אותם לצמיחה רווחית ברת קיימא.

ה"אני מאמין" של xValue הוא, שבכדי ליצור ערך עתידי  משמעותי, נדרשת ראייה אינטגרטיבית של כל גורמי יצירת הערך בחברה, בהסתכלות "מהעתיד אחורה". שם החברה – xValue נקרא כך בגלל החשיבות שאנו רואים בניהול הערך הכולל של הלקוחות, כבסיס למצוינות עסקית. בתהליכים הדיאגנוסטיים שמובילה החברה, נבדקים לעומק, מספר צירים ליצירת ערך עתידי בר קיימא, ובתוכם: אנשים, תהליכים, שווקים ופיננסים

אנו מאמינים שהיכולות של חברה  והיתרון התחרותי שלה, מושפעים מהיכולת להגדיר מראש את המדדים והיעדים ארוכי הטווח, בכל אחד מצירי הערך הנגזרים מפעילות החברה והשוק ולפעול באופן אינטגרטיבי למימושם, תוך הבטחת המחויבות של העובדים, ההנהלה והדירקטוריון, לתהליך יצירת הערך.

חברת xValue מחזיקה חממה ייחודית xvalue 360  ובה מלווים מנהלים בכירים במשק, כל אחד לפי ליבת המומחיות שלו, חברות סטארט אפ הפועלות בעולמות של קמעונאות, שיווק דיגיטאלי ודיגיטאל רפואי. התהליכים שאנו מלווים עבור לקוחותינו, מבוססים על תגמול מבוסס הצלחה, מודל שמחייב לנסח מדדי הצלחה ויעדים מדויקים וברי מדידה, תוך השקעה משמעותית בבניית תוכנית פעולה ויישום מוצלח..

צוות היועצים המגוון של החברה מביא איתו ניסיון עשיר בתחומים רבים ומגוונים, בכדי לבצע עבור הלקוח, תהליך דיאגנוסטי מולטי דיסציפלינארי, עסקי ושיווקי, במטרה לזהות פערים ודילמות ולהציף הזדמנויות עסקיות ומתודות, בהקשר לצמיחה רווחית והתנהלות יעילה יותר בכל צירי הערך. הצוות ילווה את החברה, למימוש היעדים העסקיים ולמיסוד שגרה מוכוונת, מנוהלת ומבוקרת, למימוש יעדים אלה.

לצוות המומחים של החברה, יש ניסיון והבנה מעמיקה של מגוון סקטורים עסקיים במשק, כגון: נדלן, קמעונאות, פרסום, דיגיטל, יזמות ותעשייה. הניסיון והידע שמחזיקה החברה, מסייעים לאתר, לתכנן ולממש, הזדמנויות עסקיות, המביאות לקפיצת מדרגה בביצועים של הלקוח, בליבת העסקים ומחוצה לה. צוות המומחים יצוות ללקוח, בהתאם לצרכים ולאתגרים העומדים, למול לקוח ספציפי, לצד הגדרת היעדים והענף בו הוא פועל.

 

למי זה יכול להתאים

  • בעלי חברות ומנכלים, המעוניינים במיצוי פוטנציאל צמיחה אורגנית, מיסוד מנועי צמיחה חדשים והשבחה של פעילויות קיימות.
  • משקיעים המבקשים לאתר, להעריך ולהשביח השקעות פורטפוליו.
  • חברות המחפשות שותף אסטרטגי, או משקיע הון.
  • חברות המעוניינות בצמיחה חיצונית, או מיזוגים ורכישות.
  • יזמים עם רעיון שיווקי ויכולות מוכחות, הפועלים בתחומים טכנולוגים המשיקים לעולם של מוצרי צריכה, קמעונאות, דיגיטאל ודיגיטאל רפואי ומחפשים דרך לממש ואו להאיץ את שלב ה go to market.
  • חברות המעוניינות בניסוח, מימוש והטמעה של אסטרטגיה עסקית, שיווקית ומותגית.
 
 

יצירת קשר

לתיאום פגישה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
חברה:
נושא:

שמרו על קשר

*/ ?>

צוות xValue זמין לכל שאלה בימי א' עד ה', בין השעות 9:00 בבוקר ועד 17:00 אחה"צ.

כל הזכויות שמורות ל-xValue ©

Website by WBD.co.il