שירותים

שירותים

One Stop Shop

xvalue next step

איתור, סינון, הערכה ומימוש, של הזדמנויות עסקיות להשגת ה next step בחברות, ברמה של גיוסי הון, תהליכי M&A ושיתופי פעולה אסטרטגים, במטרה להאיץ צמיחה אורגנית ולמסד מנועי צמיחה חדשים. חברת xValueמבצעת הערכות שווי לחברות עסקיות, במטרה למפות עבורכם את ההזדמנויות העסקית ולפעול למימושם, למול חברות אחזקה, משקיעים פוטנציאלים וגורמים עסקיים מתאימים.  

xvalue management

ניסוח והטמעה של תהליכי מדידה ובקרה ליישום מצוינות, בניהול הערך הכולל של החברה. צוות המומחים של החברה מביא איתו מודלים ותהליכים, למדידה  ניהול ובקרה של גורמי הערך בחברה, במטרה למסד יחד עם הנהלת החברה, ממשקים, מתודולוגיות ושגרה, המבוססים על  "גיליון מדדים מאוזן" ( balance score card ), הפוגש את ארבעת הצירים ליצירת ערך עתידי בחברה: אנשים, תהליכים, שווקים ופיננסים בהסתכלות על  טווח קצר, בינוני וארוך בחברה.

xvalue strategy

מתודולוגיית העבודה של xValue מבוססת על תהליך דיאגנוסטי אינטגרטיבי, בה מעורבים באופן פעיל חברי הנהלת החברה ומנהלים בכירים, בידיעה שרק ראייה וחשיבה אינטגרטיביים, יביאו לניסוח ומימוש תהליכים יעילים התורמים לניהול רווחי והשבחת הערך הכולל בחברה. יותר ויותר חברות נמצאות כיום בצומת של הכרעה ושינוי. התכווצות שולי הרווח, התעצמות התחרות, מגמות צרכניות מתעצמות, הקושי ההולך וגובר להשיק ולממש, חדשנות ערך מהותית וסביבה עסקית דינאמית המשתנה בקצב הולך וגדל, שמים את החברות במצב של "קרני הדילמה". האופציה להמשיך ב"עסקים כרגיל", אינה אפשרית יותר והחברה נדרשת לחדד את "תפיסת ההפעלה", לדייק בניסוח שלה ולהטמיע אותה באופן יעיל בחברה. צוות המומחים של xValue יסייע ללקוחות להבין לאן אפשר להגיע, איך מגיעים לשם ומה צריך לקרות בחברה, כדי שזה יקרה, בין אם מדובר באסטרטגיה עסקית ו"מפת דרכים" לצמיחה רווחית, אסטרטגיה שיווקית ברורה וסדורה, או  אסטרטגיה תקשורתית ומותגית שתאפשר "להביא את המותג לחיים".

בתחום הקמעונאי יש לצוות של xValue מיומנות ייחודית בליווי תהליכים לשדרוג הביצועים ברצפת המכירה. בתהליכים אלו אנו מטמיעים, מתודולוגיות ותפיסות ייחודייות של  in store marketing המסייעות לנסח אסטרטגיה קמעונאית יעילה, המביאה לצמיחה ב"נתח ארנק" וב"טרפיק", לאורך זמן. בתחום זה, אנו מסייעים ללקוחותינו, לנסח מדיניות מסחור, תקשורת שיווקית, ניהול קטגוריות וניהול מגוון ושירות, כתפיסת הפעלה סדורה ומתודית לניהול יעיל ורווחי של המרחב המסחרי והמותג הקמעונאי.

לאחר  תהליך האבחון והדיאגנוסטיקה,יוכלו לקוחותינו לקבל, תוכנית go to action עסקית, שיווקית ומותגית שיוכלו לפעול למימושה. אם ירצו בכך, יוכלו הלקוחות לקבל ליווי שיווקי שוטף בניהול המותג מחברת xValue באמצעות אחד ממנהלי המותגים המועסקים בה (צוות ה- brand builders ).

xvalue 360

חממה לעסקים טכנולוגים, העוסקת בליווי והשבחה של מיזמים טכנולוגים מתקדמים בתחומי השיווק, קמעונאות וה-medical devices 

חברת xValue מלווה חברות הזנק,  בעולמות המשיקים לליבת המומחיות והניסיון הנצבר שיש היום בחברה. החברה יודעת לדייק את הצורך והפיתרון לצורך, לנסח תוכנית עסקית ואבני דרך ולגייס משקיעים בשלב הנכון, בכדי ליצור ערך מקסימאלי לחברה. תחום פעילות זה נחשב בחברה, כחממה טכנולוגית ייחודית, בה נבחרים הפרויקטים בקפידה ואינם כרוכים בעלות, שאינה מבוססת הצלחה  עסקית.

xvalue digital upscale

חברות  עסקיות רואות  בנכסים האורגניים התאגידים שלהן, לצד פלטפורמות המידע והתוכן  שמעמיד לרשותם הדיגיטאל, כלים  קריטיים לחיזוק מעמד המותג, תפיסתית ותדמיתית, כמו גם ליצירה ואיסוף של ביקושים, מצד לקוחות קצה.

צוות המומחים של xValue מגדירה משימות, מדדים ויעדים למקסום יצירת ערך, שלקוחות יוכלו להפיק למול בנצ'מארק ענפי,  במרחב הדיגיטאלי בהם הם פועלים. באמצעות ניהול יעיל של מגוון רחב של כלים הפועלים בעולם התוכן של אינטנרט ומובייל  ( SEO ,קידום ממומן, UX , UI , לידים, תוכן שיווקי, תוכן גולשים ו-ecommerce )

 

יצירת קשר

לתיאום פגישה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
חברה:
נושא:

שמרו על קשר

*/ ?>

צוות xValue זמין לכל שאלה בימי א' עד ה', בין השעות 9:00 בבוקר ועד 17:00 אחה"צ.

כל הזכויות שמורות ל-xValue ©

Website by WBD.co.il